• DZIEŃ BABCI I DZIADKA W PRZEDSZKOLU

• „Pędzą wnuki ulicami

z ogromnymi laurkami.

Te laurki pełne kwiatków

są dla wszystkich babć i dziadków”

21 oraz 22 stycznia obchodzimy Dzień Babci i Dziadka. Dzieci z oddziałów przedszkolnych świętowały ze swoimi najbliższymi ten wyjątkowy dzień 22 i 23 stycznia ( grupy młodsze) oraz 25 i 26 stycznia (grupy starsze)  Dla swoich babć i dziadków przedszkolaki recytowały wierszyki, śpiewały piosenki i tańczyły.  W ten sposób podziękowały za trud i serce włożone w ich wychowanie. Na koniec wręczyły swoim dziadkom upominki w postaci samodzielnie wykonanych laurek oraz drobne prezenty. Był to dzień pełen radości oraz wzruszeń.

• PORUSZAJĄCE BAJKI O EMOCJACH

• W dniach 15.01- 19.01.2024r  przedszkolaki z grup 0c i 0d miały przyjemność wziąć udział w II części warsztatów terapeutycznych, prowadzonych przez Panie trenerki Ewę i Anetę  z Centrum Działań Profilaktycznych w ramach programu Poruszające Bajki o Emocjach.  Dzieci były bardzo zaangażowane i aktywne w czasie zajęć. Poznawały, nazywały i pokazywały emocje z jakimi spotykały się z każdym kolejnym dniem. Kolejny raz wcielały się w przydzielane im role i odnosiły do emocji, jakie odczuwają w codziennym życiu.  To były bardzo wartościowe spotkania. Dziękujemy!

• BAL KARNAWAŁOWY

• Karnawał to czas zabaw i balów, także dla najmłodszych. Kolorowe stroje, bajeczny wystrój i skoczna muzyka– w takiej atmosferze bawiły się dzieci  przedszkolne  podczas balu karnawałowego. Przedszkolaki z dumą prezentowały swoje stroje, oraz z wielką ochotą uczestniczyły  w tańcach, zabawach i konkursach.

• TENIS

• Franciszek Lubaś, może w przyszłości następca Huberta Hurkacza?

Lista turniejów turniejów w 2023 roku.

- Turniej PZT Tenis 10 Puchar Dzielnicy Grzegórzki w Krakowie (30.09.2023r.) – 2 miejsce

- Turniej PZT Tenis 10 SIRO KIDS CUP o Puchar Mai Chwalińskiej vol.2 w Bielsku-Białej

(12.11.2023r.) – 3 miejsce

- Turniej PZT Tenis 10 HEAD CUP w Kielcach (25.11.2023r.) – 1 miejsce

- Turniej PZT Tenis 10 SIRO KIDS CUP o Puchar Mai Chwalińskiej vol.3 w Bielsku-Białej

(10.12.2023r.) – 3 miejsce

Tenis stołowy

- Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego w Zawierciu (3.12.2023r.) – 2 miejsce.

Gratulujemy, życzymy wytrwałości i dalszych sukcesów w 2024 roku.